سئو و بهینه سازی وب سایت

آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت

آگاهی دهنده های به روز شدن وب سایت

آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت

معمولا همه ما زمانی که سایتی را تاسیس میکنیم اولین کاری که میکنیم این است که باید سایت را به موتور های جستجو گر معرفی کنیم تا در جستجو هایش نمایش دهد محتوای سایت ما را که البته اگر این کار را هم نکردیم موتور های جستجو به طور خودکار بعد از چند هفته سایتمان را شناسایی میکنند . اما قدم دیگر و مهمی که باید انجام دهید که برای سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت مفید است این است که سایت خود را اصطلاحا پینگ کنید . خود وردپرس در قسمت تنظیمات جایی را برای پینگ کردن در نظر گرفته است که به طور پیشفرض فقط سایت http://rpc.pingomatic.com در آن وجود دارد . ولی در کل تعداد سایت هایی آگاهی دهنده هستند بسیار زیاد است .

آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت پینگ کرن سایت در وردپرس

لابد این سوال برای شما پیش آمده باشد که آگاهی دهنده یعنی چی ؟ زمانی که شما سایت خود را آپدیت یا بروزرسانی میکنید و مطلب جدیدی ارسال میکنید گوگل در مدت زمانی ( بستگی به آپدیت سایت شما دارد ) سایت شما را مورد بررسی قرار میدهد . حال ما نیاز داریم که این کار هرچه سریعتر انجام شود و زودتر گوگل مطالب سایت ما را ایندکس کند . برای انجام این کار کافیست روش زیر را انجام دهیم:
ابتدا وارد ادمین سایت وردپرسی خود شوید از قسمت تنظیمات بر روی نوشتن کلیک کنید و در آخر صفحه به قسمت آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت مراجعه کنید و سایت های دلخواه خودتان را در این قسمت وارد نمائید.
ما یک سری سایت هایی که آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت است را به شما عزیزان معرفی میکنم .


مجید پورسادات
مدرس دوره ciw و سئو و بهینه سازی وب سایت مجتمع فنی تهران طراح و برنامه نویس وب و سئو کار

2دیدگاه

  1. حدیث گفت:

    حرف نداشت مقالتون لذت بردم

  2. احسان گفت:

    عالی بود

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**